Velika mehiška nagrada Mehike Hardwell

Anonim

Motorsport in glasba sta se zbrala na mehiški Grand Prix, ko je nizozemski DJ Hardwell igral v živo pred 50.000 F1 oboževalcev.

Konec tedna v Mehiki praznujejo Dan mrtvih - Día de Muertos - in Lewis Hamilton, ki se poteguje za svetovno prvenstvo, so oboževalci in vozniki uživali v prvem DJ-jevu v zgodovini F1, v živo z zmagovalnega stopnička.

Image

Na dan, ko je Hamilton zahteval svoj četrti svetovni naslov, in z zabavo v zraku, je Hardwell (dvakratni DJ World Number One) zavzel sredinski oder in nastopil na zakrpanih paddock in stojnicah.

Hardwell je dejal: "Imel sem veliko srečo, da sem nastopal v nekaterih najboljših svetovnih klubih in na največjih festivalih. Ta izkušnja je tista, ki stoji tam zgoraj. Energija množice, vozniki na stopničkah in združevanje mesta, da bi proslavili F1, so resnično pokazali moč Heinekenove akcije Več kot Race."

Image

Nizozemski DJ Hardwell (R) in Red Bull's Max Verstappen na mehiški Grand Prix 2017 | © EdelmanUK

Sama dirka je Hamiltona končala na devetem mestu, vendar je bilo to dovolj, da je postal vodilni britanski dirkač v zgodovini, saj je presegel tri naslove, ki jih je osvojil sir Jackie Stewart. Zdaj se pridružuje tekmecu Sebastianu Vettelu in Francozu Alainu Prostu na štirih svetovnih naslovih, pred njim sta le Michael Schumacher (na sedmih naslovih) in Juan Manuel Fangio (pet).

Dirko je osvojil Red Bull Max Verstappen, pri Hamiltonovem Mercedesovem soigralcu Valtteriju Bottasu je prišel drugi in Kimi Raikkonen na tretjem mestu. Ko so vozniki škropili in spuščali običajni šampanjec, je krog podij razkril Hardwella, ki je dan preživel v mešanju s F1 legendami, oboževalci in trenutnimi vozniki, zabavo razširil na množico.